Aktuálně

 AKCE!! Panty k dýhovaným bezfalcovým dveřím zdarma 

AKCE!! Výška 210cm u kompletu dveří a zárubně bez příplatku

AKCE!! sleva 16% + 210cm bez příplatku dveře bílá eko - do konce ledna 2018

informace o podmínkách nákupu v akci a možnostech kombinací slev a výhod Vás budou informovat naši pracovníci    tel: 244401601www.dveresazavsky.cz/kontakty


Venkovní dveře a zárubně LOPRAIS

Dveře v nejvyšší kvalitě - standardně vyráběné na CNC strojích s vysokou přesností. 

Pro všechny, kteří hledají kvalitu za rozunou cenu, zde máme nabídku masivních vstupních dveří. Jsou vhodné zejména do rodinných domů, ale lze je použít i do bytových domů. Vyrábí se z masivního dřeva v síle 50 a euro 68 mm (smrk, dub, modřín, borovice, meranti) lepeného do třívrstvých lamel, což zvyšuje stabilitu konstrukce. Odstín povrchové úpravy můžete zvolit ze široké škály lazurovacích vodou ředitelných barev dle vzorníku (viz. níže) nebo RAL barvy. Dveře lze doplnit bočním, nebo horním světlíkem.
Standardně je u programu 68 mm ve výbavě dvojité pružné těsnění po celém obvodu a hliníkový práh tvaru L nebo hliníkový práh s přerušeným tepelným mostem. Dále bezpečnostní závěsy, zdvojené výplně s tepelnou mezivrstvou a tříbodový bezpečnostní zámek.

Zahajuje se výroba dveří EURO 78, které jsou dveře nadstandardní, s trojitým těsněním, trojitým isosklem, hliníkovým prahem s přerušovaným tepelným mostem, zadlabovacími závěsy Easy 3D, tříbodovým zámkem a zařízením k vyrovnání proti případnému průhybu dveří.

Katalog vchodových dveří LOPRAIS