Aktuálně

 AKCE!! Panty k dýhovaným bezfalcovým dveřím zdarma 

AKCE!! Výška 210cm u kompletu dveří a zárubně bez příplatku

AKCE!! sleva 16% + 210cm bez příplatku dveře bílá eko - do konce ledna 2018

informace o podmínkách nákupu v akci a možnostech kombinací slev a výhod Vás budou informovat naši pracovníci    tel: 244401601www.dveresazavsky.cz/kontakty


O společnosti

Dveře Sázavský S-GAL, s.r.o. autorizovaný prodejce DVEŘÍ A ZÁRUBNÍ  SAPELI s dlouholetou tradicí na Českém trhu.

Naše firma, založená bratry Petrem a Jaromírem Sázavským, spolehlivě funguje na našem trhu již od května 1996. Hlavním předmětem činnosti je kompletní dodávka a montáž dveří a zárubní SAPELI, včetně záručního a pozáručního servisu. Montáže u nás provádějí pouze certifikovaní montážníci s dlohodobou praxí, kteří zvládnou i některé složitější dodatečné úpravy výrobků.

Zboží si u nás můžete samozřejmě zakoupit i bez montáže. Zákazníkům nabízíme zaměření a konzultace na místě, vyhotovení cenových nabídek nebo rozpočtů dle zadání či projektové dokumentace, technické informace a katalogy. Zaměření a konzultace po Praze je zdarma.

Dále můžete využít poradenství v oblasti bytového designu - správně zvolený design dveří a doplňků významně dotvoří a pozvedne celkový vzhled interiéru. Naši vzorkovou prodejnu naleznete  na ulici Pertoldova 905, Praha 4 - Modřany. Zde lze shlédnout velké množství dveří a zárubní značky Sapeli. Tyto vzorky jsou vystaveny v provedení otočném, posuvném  (na stěnu i po stěně) i skládacím v různých povrchových úpravách. Dále u nás uvidíte i dveře masivní vchodové, celoskleněné a bezpečnostní. Na několika panelech máme v hojném počtu umístěné dveřní kování a doplňky. K dispozici jsou tu vzorníky povrchových materiálů, skel, grafoskel, tapet, lišt.

Školení pracovníci naší vzorkovny s dlouholetou praxí Vás rádi seznámí s veškerým sortimentem, poradí Vám s výběrem a vysvětlí vše potřebné.

Těšíme se na Vaší návštěvu - kolektiv S-GAL.